Brunei
Kepulauan Cocos (Keeling)
Malaysia
Pulau Krismas
Ayu Borneo @ Section 14
Maklumat Untuk Berhubung
Ayu Borneo @ Section 14
Beside Caring Pharmacy, 15-1, Jalan 14/20, Seksyen 14, 46100 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon:
03-7932 0820
Telefon:
03-7932 0830
Waktu:
Pamer
Isnin
11:00 PG – 12:00 PG
Selasa
11:00 PG – 12:00 PG
Rabu
11:00 PG – 12:00 PG
Khamis
11:00 PG – 12:00 PG
Jumaat
11:00 PG – 12:00 PG
Sabtu
11:00 PG – 12:00 PG
Ahad
11:00 PG – 12:00 PG
Web:
healthland.com.my
Profil Facebook:
Melawat
Halaman Yelp:
Melawat
Peta Google:
Melawat
Apple Store:
Melawat
Edit:
Sunting atau Buang
📞
Call
☆
Tulis Ulasan
0
Suka
Tambah Foto
Penerangan Perniagaan
industri
Perubatan
Terlibat dalam:
Massage Spa, Wellness Center
Kod ISIC
8620
,
9609
Soalan & Jawapan
Q1
Apakah nombor telefon untuk Ayu Borneo @ Section 14?
Nombor telefon Ayu Borneo @ Section 14 ialah
03-7932 0820
.
Q2
Dimanakah lokasi Ayu Borneo @ Section 14?
Ayu Borneo @ Section 14 berlokasi di
Beside Caring Pharmacy, 15-1, Jalan 14/20, Seksyen 14, 46100 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia
.
Q3
Apakah hari Ayu Borneo @ Section 14 dibuka?
Ayu Borneo @ Section 14 ialah open Isn–Ahd 11:00 PG–12:00 PG .
Q4
Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk Ayu Borneo @ Section 14?
Anda boleh menghubungi Ayu Borneo @ Section 14 dengan nombor telefon ini
03-7932 0820
.
Q5
Apakah alamat laman sesawang (URL) Ayu Borneo @ Section 14?
Laman sesawang untuk Ayu Borneo @ Section 14 ialah
healthland.com.my
.
+
Perniagaan Tambahan di Alamat ini
Beside Caring Pharmacy, 15-1, Jalan 14/20, Seksyen 14, 46100 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia
Vacant Business
Perniagaan di alamat ini
+
Perniagaan di Poskod 46100
Perniagaan di 46100:
1,756
Kategori
Shopping:
24%
Restaurants:
13%
Professional Services:
13%
Lain-lain:
50%
Harga
sederhana:
45%
murah:
44%
Mahal:
5%
Sangat Mahal:
5%
Lain-lain:
0%
Kod Kawasan
3:
80%
12:
7%
Lain-lain:
14%
Kejiranan
Seksyen 14:
47%
Seksyen 51a:
32%
Lain-lain:
21%
+
Pencarian Perniagaan
Kopi
Membeli belah
Bank
Hotel
Farmasi
Teksi
Minyak
Automotif
Kecantikan & Spa
Find nearby businesses
+
Menulis ulasan
★
★
★
★
★
Hantar Ulasan anda