AK Noodles House

3.3 ★★★★★ 100+ ulasan

Maklumat Untuk Berhubung

AK Noodles House
3 Damansara
Petaling Jaya, Selangor, 47400
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon: 03-7728 3613
Waktu: Pamer
Profil Facebook: Melawat
Foursquare: Melawat
Call
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

AK Noodles House terletak di Petaling Jaya, Selangor. Perniagaan ini terlibat dalam industri berikut: Restoran Thai.
industri
Restoran »  Restoran Thai
Terlibat dalam:
Restoran Thai
Kod ISIC
5610

Soalan & Jawapan

Q1

Apakah nombor telefon untuk AK Noodles House?

Nombor telefon AK Noodles House ialah 03-7728 3613.
Q2

Dimanakah lokasi AK Noodles House?

AK Noodles House berlokasi di 3 Damansara, Petaling Jaya, Selangor, 47400.
Q3

Apakah hari AK Noodles House dibuka?

AK Noodles House ialah open Isn–Ahd 10:00 PG–10:00 PTG .
Q4

Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk AK Noodles House?

Anda boleh menghubungi AK Noodles House dengan nombor telefon ini 03-7728 3613.
Q5

Apakah alamat laman sesawang (URL) AK Noodles House?

Laman sesawang untuk AK Noodles House ialah www.aknoodles.com.my.
Q6

Adakah AK Noodles House mempunyai sesuatu tempat untuk meletak kereta?

Ya, AK Noodles House mempunyai tempat letak kereta tersedia.
Q7

Adakah AK Noodles House mempunyai perkhidmatan Internet Tanpa Wayar (WiFi) tersedia?

Ya, AK Noodles House mempunyai WiFi tersedia di lokasi ini.
+

Perniagaan Tambahan di Alamat ini

3 Damansara Petaling Jaya, Selangor, 47400
+

Perniagaan di Poskod 47400

Perniagaan di 47400: 11,782
47400 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Shopping:  23%
Restaurants:  17%
Professional Services:  17%
Lain-lain:  44%

Harga

murah:  47%
sederhana:  44%
Mahal:  5%
Sangat Mahal:  5%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

3:  80%
12:  8%
Lain-lain:  12%

Kejiranan

Damansara Intan:  11%
Damansara Jaya:  13%
Damansara Utama:  40%
Kampung Sungai Kayu Ara:  8%
Taman Sea:  8%
Lain-lain:  20%
+

Menulis ulasan

Maklum Balas Perniagaan

★★★★★Tiada ulasan pada BizMalay3.3★★★★★100+ ulasan di tempat lain

0 Ulasan

Jadilah yang pertama untuk menulis ulasan.