Brunei
Kepulauan Cocos (Keeling)
Malaysia
Pulau Krismas
ACP-DMT Sdn Bhd
Kenalan Perniagaan
En Abd Halim Suratman
Chief Operation Officer
Maklumat Untuk Berhubung
ACP-DMT Sdn Bhd
3rd Flr, Wisma Domain 18A, Jln. 51A/223, 46100 Petaling Jaya, Selangor, Seksyen 51a, 46100 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon:
03-7950 6705
Mesin Fax:
03-7958 6106
Peta Google:
Melawat
Edit:
Sunting atau Buang
📞
Call
☆
Tulis Ulasan
0
Suka
Tambah Foto
Peta
Soalan & Jawapan
Q1
Apakah nombor telefon untuk ACP-DMT Sdn Bhd?
Nombor telefon ACP-DMT Sdn Bhd ialah
03-7950 6705
.
Q2
Dimanakah lokasi ACP-DMT Sdn Bhd?
ACP-DMT Sdn Bhd berlokasi di
3rd Flr, Wisma Domain 18A, Jln. 51A/223, 46100 Petaling Jaya, Selangor, Seksyen 51a, 46100 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia
.
Q3
Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk ACP-DMT Sdn Bhd?
En Abd Halim Suratman
(
Chief Operation Officer
) di ACP-DMT Sdn Bhd.
Q4
Adakah terdapat perhubungan lain bersekutu dengan ACP-DMT Sdn Bhd?
Kami mempunyai
1
maklumat tambahan untuk dihubungi untuk ACP-DMT Sdn Bhd. Termasuklah:
Wan Abd Hamid Albert Sow
.
+
Perniagaan Tambahan di Alamat ini
3rd Flr, Wisma Domain 18A, Jln. 51A/223, 46100 Petaling Jaya, Selangor, Seksyen 51a, 46100 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia
Guildline Canada
Perniagaan di alamat ini
Merdeka Review.com
Perniagaan di alamat ini
Siab (M) Sdn Bhd
Pembinaan
Aimatech Sdn. Bhd.
Perniagaan di alamat ini
Hitech Rotary Sdn. Bhd.
Perniagaan di alamat ini
+
Perniagaan di Poskod 46100
Perniagaan di 46100:
1,756
Kategori
Shopping:
24%
Restaurants:
13%
Professional Services:
13%
Lain-lain:
50%
Harga
sederhana:
45%
murah:
44%
Mahal:
5%
Sangat Mahal:
5%
Lain-lain:
0%
Kod Kawasan
3:
80%
12:
7%
Lain-lain:
14%
Kejiranan
Seksyen 14:
47%
Seksyen 51a:
32%
Lain-lain:
21%
+
Pencarian Perniagaan
Kopi
Membeli belah
Bank
Hotel
Farmasi
Teksi
Minyak
Automotif
Kecantikan & Spa
Find nearby businesses
+
Menulis ulasan
★
★
★
★
★
Hantar Ulasan anda