莲花斋吃中心

Maklumat Untuk Berhubung

莲花斋吃中心
108, Jalan pegaga, Taman Merdeka, 75350 Melaka, Malaysia
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon: 016-392 3345
Waktu: Pamer
Peta Google: Melawat
Call
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

Perniagaan ini terlibat dalam industri berikut: Restoran.
industri
Restoran
Terlibat dalam:
Restoran dan aktiviti-aktiviti khidmat makanan bergerak
Kod ISIC
5610

Soalan & Jawapan

Q1

Apakah nombor telefon untuk 莲花斋吃中心?

Nombor telefon 莲花斋吃中心 ialah 016-392 3345.
Q2

Dimanakah lokasi 莲花斋吃中心?

莲花斋吃中心 berlokasi di 108, Jalan pegaga, Taman Merdeka, 75350 Melaka, Malaysia.
Q3

Apakah hari 莲花斋吃中心 dibuka?

莲花斋吃中心 ialah open Isn–Sab 7:00 PG–2:00 PTG; ditutup Ahd .
Q4

Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk 莲花斋吃中心?

Anda boleh menghubungi 莲花斋吃中心 dengan nombor telefon ini 016-392 3345.
+

Perniagaan Tambahan di Alamat ini

108, Jalan pegaga, Taman Merdeka, 75350 Melaka, Malaysia
+

Perniagaan di Poskod 75350

Perniagaan di 75350: 7,296
75350 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Shopping:  21%
Restaurants:  17%
Professional Services:  10%
Lain-lain:  52%

Harga

sederhana:  52%
murah:  45%
Mahal:  2%
Sangat Mahal:  0%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

6:  69%
12:  11%
16:  6%
Lain-lain:  14%

Kejiranan

Taman Iks Merdeka:  8%
Taman Merdeka:  9%
Taman Merdeka Permai:  12%
Taman Tasik Utama:  7%
Lain-lain:  63%
+

Menulis ulasan