團圓冷氣飯店 Restoran Da Tuan Yuan

3.8 ★★★★ 500+ ulasan

Maklumat Untuk Berhubung

團圓冷氣飯店 Restoran Da Tuan Yuan
22G, Jalan Tiara 2D, Bandar Baru Klang, 41150 Klang, Selangor, Malaysia
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon: 03-3342 9309
Telefon: 013-333 9190
Waktu: Pamer
Profil Facebook: Melawat
Halaman Yelp: Melawat
Peta Google: Melawat
Foursquare: Melawat
Call
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

Perniagaan ini terlibat dalam industri berikut: Restoran Cina.
industri
Restoran »  Restoran Cina
Terlibat dalam:
Restoran Cina
Kod ISIC
5610

Soalan & Jawapan

Q1

Apakah nombor telefon untuk 團圓冷氣飯店 Restoran Da Tuan Yuan?

Nombor telefon 團圓冷氣飯店 Restoran Da Tuan Yuan ialah 03-3342 9309.
Q2

Dimanakah lokasi 團圓冷氣飯店 Restoran Da Tuan Yuan?

團圓冷氣飯店 Restoran Da Tuan Yuan berlokasi di 22G, Jalan Tiara 2D, Bandar Baru Klang, 41150 Klang, Selangor, Malaysia.
Q3

Apakah hari 團圓冷氣飯店 Restoran Da Tuan Yuan dibuka?

團圓冷氣飯店 Restoran Da Tuan Yuan ialah open Isn–Ahd 9:30 PG–3:00 PTG, 5:30 PTG–9:30 PTG .
Q4

Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk 團圓冷氣飯店 Restoran Da Tuan Yuan?

Anda boleh menghubungi 團圓冷氣飯店 Restoran Da Tuan Yuan dengan nombor telefon ini 03-3342 9309.
Q5

Apakah alamat laman sesawang (URL) 團圓冷氣飯店 Restoran Da Tuan Yuan?

Tiada ada lagi laman sesawang yang disenaraikan untuk 團圓冷氣飯店 Restoran Da Tuan Yuan, tetapi anda boleh mencari 團圓冷氣飯店 Restoran Da Tuan Yuan di Facebook.
Q6

Adakah 團圓冷氣飯店 Restoran Da Tuan Yuan membuat penghantaran?

Ya, 團圓冷氣飯店 Restoran Da Tuan Yuan menawarkan penghantaran sebagai pilihan. Hubungi 03-3342 9309 untuk butirannya.
+

Syarikat Serupa Berdekatan

+

Perniagaan Tambahan di Alamat ini

22G, Jalan Tiara 2D, Bandar Baru Klang, 41150 Klang, Selangor, Malaysia
+

Perniagaan di Poskod 41150

Perniagaan di 41150: 1,258
41150 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Shopping:  20%
Restaurants:  20%
Lain-lain:  60%

Harga

murah:  51%
sederhana:  38%
Mahal:  7%
Sangat Mahal:  3%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

3:  78%
12:  9%
Lain-lain:  13%

Kejiranan

Bandar Baru Klang:  49%
Kawasan 17:  20%
Taman Berkeley:  11%
Taman Eng Ann:  13%
Lain-lain:  7%
+

Menulis ulasan

Maklum Balas Perniagaan

★★★★★Tiada ulasan pada BizMalay3.8★★★★500+ ulasan di tempat lain

0 Ulasan

Jadilah yang pertama untuk menulis ulasan.